UpCycle projekt Malé Karpaty

Upcycle: „Opätovne použiť originál tak, aby vznikol produkt vyššej kvality alebo hodnoty.“

Naša misia: Vytvoriť sériu vysokokvalitných zariadení v Malých Karpatoch zameraných na verejnosť, vzdelávanie, životné prostredie, cyklistiku a cestovný ruch, čo prinesie veľké výhody a obráti niečo dobré na niečo skvelé!

Projekt

Čo chceme vytvoriť?

1. Cyklotrasu Tour de Malé Karpaty

spájajúcu všetky malokarpatské obce bez autodopravy, vhodnú a bezpečnú pre rodiny s deťmi. Táto cyklotrasa zvýši v danej lokalite podnikanie, cykloturistiku, cyklistiku pre rodiny a voľný čas, pretekársku a tréningovú cyklistiku, cyklistiku v rámci cestovania do práce a škôl.

2. Lesné učebne pre environmentálne vzdelávanie a výskum šetrné k životnému prostrediu

otvorené pre študentov počas týždňa a pre verejnosť, rodinné a spoločenské aktivity počas víkendov. Výučbové a výskumné potenciály - nové pracovné miesta a výskumné iniciatívy zapájajúce verejnosť.

3. Prvotriedne “singletracks” trasy pre horskú cyklistiku (MTB) s návštevníckym centrom

navrhnuté, konštruované a udržiavané tak, aby dosiahli najvyšší štandard moderných MTB centier. Cieľ: usporiadať UCI podujatie na najvyššej úrovni, pritiahnuť väčší počet cyklo turistov a poskytnúť pre Vás najlepšie zariadenia na jazdenie v strednej Európe.

4. Lesné návštevnícke centrum

poskytne miestnej verejnosti skvelé miesto na návštevu a radosť zo vzdelávania a kurzov o všetkých aspektoch toho, čo sa deje v lese, čím sa posilnia aj väzby medzi Vami a lesnými pracovníkmi.

Prečo?

Ako?

Prostredníctvom transparentného riadenia, efektívnej komunikácie a otvorených konzultácií s verejnosťou, štátom, súkromnými podnikmi a expertnými organizáciami.

Mierime vysoko ..... citlivo

Tento projekt musí spĺňať určité štandardy na dosiahnutie pokroku:

  1. naša úzka spolupráca na základe usmernení všetkých príslušných orgánov z dôvodu minimálneho narušenia a vplyvu na životné prostredie Malých Karpát
  2. potreba miestnej verejnosti vybudovať navrhované zariadenia
  3. vybudovanie všetkých cyklotrás na dostatočne vysokej úrovni, aby prilákali medzinárodný cestovný ruch a boli vhodne na organizovanie pretekov
  4. vytvorenie a udržiavanie cyklotrás tak, aby boli všetci užívatelia v bezpečí
  5. podporenie budúcnosti cykloturizmu verejnosťou žijúcou pod Malými Karpatmi v snahe opätovne oživiť svoju oblasť prostredníctvom finančnej stimulácie – poskytnúť prostredie a zariadenia, do ktorých sa ľudia budú chcieť opätovne vracať
Next

Podporte nás

Čo chceme od vás?

UpCycle Projekt je pre malokarpatských obyvateľov a širokú verejnosť. Bez Vás to nemá význam!

Next

UpCycle

Kto sme a v čo veríme

UpCycle je občianske združenie tvorené cyklistami, starajúcimi sa o životné prostredie, do ktorého chodia. Mnohé z našich cieľov sú zamerané na zlepšenie environmentálnej výchovy, cyklistiky a cykloturistiky prostredníctvom zapojenia verejnosti.

Veríme:

Next

Pokrok

Všetky nižšie uvedené organizacie a osoby prejavili nadšenie a projektu sú pozitívne naklonené. Naším cieľom je pokračovať v stretnutiach s miestnymi samosprávami a úradníkmi z regiónu Malé Karpaty, aby sme získali ďalšiu podporu a povolenie na realizáciu projektu.

Aktívne hľadáme sponzorov, darcov a partnerov z podnikateľského sektora, ktorí by chceli financovať časť alebo celý projekt.

Nižšie sú odkazy na podobné zariadenia v iných krajinách:

Next

Contact us

Email: upcycleoz@gmail.com

Ďakujeme, že ste nás kontaktovali. Na vašu správu odpovieme čo najskôr!

Build it and they will come, preserve it and your children will thank you, value it and it will reward you.

Vytvorte to a oni prídu, zachovajte to a vaše deti vám budú ďakovať, oceňte to a ono vás odmení.